Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Selçuk İnan imzayı atıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

cαηкιяα
Goldmaster
Goldmaster

cαηкιяα

Reklam Alanı

Selçuk İnan imzayı atıyor Vide
MesajKonu: Selçuk İnan imzayı atıyor Selçuk İnan imzayı atıyor EmptyPaz Ara. 05, 2010 4:06 pm

Trabzonspor'la sözleşme imzalamak için kongrenin geçmesini bekleyen Selçuk İnan, Trabzon'da huzurlu olduğunu belirterek, "Burada maddi ve manevi hiçbir sıkıntı çekmiyoruz.En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağız" dedi.

Trabzonspor yönetim kurulu,sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Selçuk İnan'a Aralık ayının ardından yeni sözleşmeyiimzalatmak istiyor. Selçuk İnan da yönetimin bu çabalarına olumlu cevap verdi.

Tecrübeliorta saha oyuncusu Trabzon'da huzurlu olduğunu belirterek, "Bir futbolcu neden başka bir takıma transfer olmak ister. Çünkü ya hedefleri vardır, ya dapara
kazanmak istiyordur. Burada bugüne kadar maddi anlamda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Oldukça da huzurluyum. Tabi her futbolcu gibi bende Avrupa'daoynamak isterim ama şu anda da zirveye oynayan bir takımda oynuyorum. En kısa zamanda sözleşmeyi imzalayacağımızı düşünüyorum" ifadelerinikullandı.

Selçuk, Trabzon'da futbol oynamak için bir çok ideal ortam bulunduğunu vurgulayarak, "Trabzonspor forması altında o uzun sürelişampiyonluk hasretine son vermek bir futbolcunun isteyeceği en önemli şeyler birisi olmalı. Bende bu hayalle yaşıyorum. Umarım bu mutluluğu sezonsonunda yaşarız. Şu anda her şey çok iyi gidiyor. Gelecek hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile yapacağımız maçı kazanıp,
galibiyet serimizi sürdürmek istiyoruz.İstanbul'da taraftarlarımızın yaratacağı o müthiş atmosferi şimdiden düşünmek zor. Ama sahaya çıkınca çokfarklı şeyler hissedeceğimize inanıyorum" diye konuştu.

ANTRENMANLAR YARIN BAŞLIYOR

Trabzonspor gelecek hafta İstanbul Büyükşehir Belediyespor iledeplasmanda
oynayacağı maçın hazırlıklarına yarın akşam yapacağı antrenmanla başlayacak. Futbolculara Bucaspor maçı sonrası iki gün izin veren tecrübeli teknik adam Güneş'in, tüm oyuncularındanrahatlamış bir şekilde antrenmanda olmalarını istedi.

EYÜP AŞIK YARIN BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYECEK

Trabzonspor'da ilk 10 - 11 Aralık günleri gerçekleştirilecek olan seçimli olağan genelkurul öncesi ismi başkan adaylığı için anılan Eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık, yarın saat 10.00'da TrabzonGazeteciler Cemiyeti'nde bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıda adaylık süreciyle ilgili olarak açıklamalar yapması beklenen Eyüp Aşık'ın, mevcut yönetimle ilgili olarak bazı eleştirilerde bulunması bekleniyor. aq
Reklam Alanı
YazarMesaj

Selçuk İnan imzayı atıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu