Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

MarcoKAGE
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MarcoKAGE

https://pvp-serverler.forum.st
Reklam Alanı

Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Vide
MesajKonu: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyC.tesi Ekim 16, 2010 7:18 pm

LİNKLERİ GOREBİLMEK İÇİN YORUM YAPMALİSİN !

[Resimler Aşağıdadır]

Ekli Olan Zone’ler
-BDW
-Dark Land
-Juraid Mountain
-Felankor Lair
-Krovaz
-Dark Land
-Chaos
-Gemi Savaşı
-Bi-Frost
-Andream
-Usko Eslant
-Ronark Land Base
-Monster Stone

Ekli Olan Item’ler
-Usko Itemleri
-Japko Itemleri
-KoreaKo Itemleri
-Tüm Armorlar [Valkyrie,Bahamut,Gryphon,Dragon Sell,Rebirth Shell,Usko Gm Shelleri]

Client’den Biraz Daha Bahsedeyim

-Client’in Skin’i Fire Drakedir.[Yeni Chaos Skill Sayfası,Karakter Sayfası Eklidir,Bugların Çoğu Çözülmüştür]
-Reklam’a Dair Bir Harf Bile Yoktur.
-Usko Pelerin v4 Bulunmaktadır.[Yukarıya Doğru Yükselen Çizgi Fixlenmiştir.]
-Çift Renk Pathos Glove’s Bulunmaktadır.
-Rebirth Itemler’+11 Rebirth Gibi Parlar Rebirth Olmayanlar İse Parlamaz.
-Sol Invertory Sorunsuz ve Görünümü Nettir.
-Usko Gibi ElMorad ve Luferson’da Bayraklar Dalgalanır.
-NPC Lerin Üzerinde İşaretler Vardır,Hemde Yanıp Söner 
-Görev’e Dayalı DB’lerde Görev NPC’lerinin Açılmaması Fixed Sorunsuz Çalışır.
-Bütün Armorlar Olduğu Gibi Görünür Yani Sheller Dragon Shell Valkyrie’ler Bahamut Gibi Falan Saçmalıklar Yoktur.[Resimlerde’de Göreceksiniz]
-Bütün Skiler Abartmyorum 4 Jobun’da 1’den 83’e Kadarki Bütün Skileri Sorunsuz Görünür Çalışır.
-Cz,Andream,Ronark Land Base vs.’deki Bütün Guard Tower’lar [Kuleler] Usko Still’dir
-Usko DB’lerdeki Görev Takıları ve Görev Kıyafetleri [Royal Chitin’ler] Sorunsuz Görünür.
-Tüm Mob’lar [Yaratıklar,Npcler vs] Sorunsuz Görünür.
-Yeni Tıklama Halkası Eklenmiştir.

BUYRUN RESİMLER
Clientteki Zone’lerden Resimler

Juraid Mountain
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Border Defence War [BDW]

Chaos

Gemi Savaşı

Krovaz

Dark Land

Not: Konuda hiçbir düzenleme yapmadım. Direk olarak alıntı yaptım. Gerçekten çok güzel bir client olmuş. Ellerine Sağlık Waqabond [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Readmebaby tarafından alıntı yapılmışdır.
Reklam Alanı

YazarMesaj

PVP-CODER
SilverMaster
SilverMaster

PVP-CODER

Reklam Alanı

Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Vide
MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyCuma Ekim 29, 2010 7:08 pm

Paylasim İçin tskrler
Reklam Alanı

YazarMesaj

PVP-CODER
SilverMaster
SilverMaster

PVP-CODER

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyCuma Ekim 29, 2010 7:08 pm

Paylasim İçin tskrler
Reklam Alanı

YazarMesaj

FqKe94
Üye
Üye

FqKe94

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyPtsi Kas. 01, 2010 5:34 pm

tşkler
Reklam Alanı

YazarMesaj

demirdag741
BronzMaster
BronzMaster

demirdag741

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptySalı Kas. 02, 2010 8:55 pm

+
Reklam Alanı

YazarMesaj

tycey
BronzMaster
BronzMaster

tycey

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyCuma Kas. 26, 2010 8:30 pm

sdasd
Reklam Alanı

YazarMesaj

tycey
BronzMaster
BronzMaster

tycey

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyCuma Kas. 26, 2010 8:52 pm

Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.
Reklam Alanı

YazarMesaj

hakkimgk
BronzMaster
BronzMaster

hakkimgk

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyC.tesi Ara. 04, 2010 7:09 pm

g
Reklam Alanı

YazarMesaj

yunus-852
Üye
Üye

yunus-852

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyPtsi Ara. 20, 2010 12:24 pm

saol
Reklam Alanı

YazarMesaj

theheroone
Üye
Üye

theheroone

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptySalı Nis. 19, 2011 5:17 pm

JacqueLiny demiş ki:

[Resimler Aşağıdadır]

Ekli Olan Zone’ler
-BDW
-Dark Land
-Juraid Mountain
-Felankor Lair
-Krovaz
-Dark Land
-Chaos
-Gemi Savaşı
-Bi-Frost
-Andream
-Usko Eslant
-Ronark Land Base
-Monster Stone

Ekli Olan Item’ler
-Usko Itemleri
-Japko Itemleri
-KoreaKo Itemleri
-Tüm Armorlar [Valkyrie,Bahamut,Gryphon,Dragon Sell,Rebirth Shell,Usko Gm Shelleri]

Client’den Biraz Daha Bahsedeyim

-Client’in Skin’i Fire Drakedir.[Yeni Chaos Skill Sayfası,Karakter Sayfası Eklidir,Bugların Çoğu Çözülmüştür]
-Reklam’a Dair Bir Harf Bile Yoktur.
-Usko Pelerin v4 Bulunmaktadır.[Yukarıya Doğru Yükselen Çizgi Fixlenmiştir.]
-Çift Renk Pathos Glove’s Bulunmaktadır.
-Rebirth Itemler’+11 Rebirth Gibi Parlar Rebirth Olmayanlar İse Parlamaz.
-Sol Invertory Sorunsuz ve Görünümü Nettir.
-Usko Gibi ElMorad ve Luferson’da Bayraklar Dalgalanır.
-NPC Lerin Üzerinde İşaretler Vardır,Hemde Yanıp Söner 
-Görev’e Dayalı DB’lerde Görev NPC’lerinin Açılmaması Fixed Sorunsuz Çalışır.
-Bütün Armorlar Olduğu Gibi Görünür Yani Sheller Dragon Shell Valkyrie’ler Bahamut Gibi Falan Saçmalıklar Yoktur.[Resimlerde’de Göreceksiniz]
-Bütün Skiler Abartmyorum 4 Jobun’da 1’den 83’e Kadarki Bütün Skileri Sorunsuz Görünür Çalışır.
-Cz,Andream,Ronark Land Base vs.’deki Bütün Guard Tower’lar [Kuleler] Usko Still’dir
-Usko DB’lerdeki Görev Takıları ve Görev Kıyafetleri [Royal Chitin’ler] Sorunsuz Görünür.
-Tüm Mob’lar [Yaratıklar,Npcler vs] Sorunsuz Görünür.
-Yeni Tıklama Halkası Eklenmiştir.

BUYRUN RESİMLER
Clientteki Zone’lerden Resimler

Juraid Mountain

Border Defence War [BDW]

Chaos

Gemi Savaşı

Krovaz

Dark Land

Not: Konuda hiçbir düzenleme yapmadım. Direk olarak alıntı yaptım. Gerçekten çok güzel bir client olmuş. Ellerine Sağlık Waqabond [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Readmebaby tarafından alıntı yapılmışdır.
Reklam Alanı

YazarMesaj

theheroone
Üye
Üye

theheroone

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptySalı Nis. 19, 2011 5:18 pm

+
Reklam Alanı

YazarMesaj

erkan1997
Üye
Üye

erkan1997

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyCuma Mayıs 27, 2011 3:31 pm

saoLL
Reklam Alanı

YazarMesaj

srkngvn
Üye
Üye

srkngvn

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyC.tesi Mayıs 28, 2011 3:10 pm

eyw
Reklam Alanı

YazarMesaj

ttttlll
Üye
Üye

ttttlll

Reklam Alanı

MesajKonu: Geri: Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client EmptyPtsi Mayıs 30, 2011 5:09 pm

saolasın
Reklam Alanı
YazarMesaj

Clientte Son Nokta│ Tüm Zoneler,Itemler,Skiler│Resimli Tanıtım │Waqabond Client

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu