Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

STAR KO NETWORK==+10 İTEM==+5 TAKILAR KOLAY DB

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

freex1991
Üye
Üye

freex1991

Reklam Alanı

STAR KO NETWORK==+10 İTEM==+5 TAKILAR KOLAY DB Vide
MesajKonu: STAR KO NETWORK==+10 İTEM==+5 TAKILAR KOLAY DB STAR KO NETWORK==+10 İTEM==+5 TAKILAR KOLAY DB EmptyPaz Mayıs 29, 2011 9:50 am

arkadaslar oncelikle sadece bir player oldugumu soylemek istiyorum kesinlikle su ana kadar bir admin veya herhangi birisiyle gorusmedim.serveri begendigim icin yazıyorum buraya.

arkadaslar su anda oyunda user yok gibi bir sey.yeni acılmıs bir server sanırım adminler iyi reklam yapamamıs tanıtamamıs..edit char olması imkansız benden baska oyuncu yok..
itemler uzerinizde baslıyorsunuz yalnız valkyre ustunden cıkarılınca tekrar giyilmiyor.sanırım server hatası ama servere yogunluk oldugu zaman duzenlenebilecek durum bu.
exp itemler var..
atros ve riote sırasıyla 50,25 np vermektedir.
oto uyelik oto skill oto master..relog atarsanız duzeliyor.
savaslardan haberim yok su ana kadar..

ben karus wariorum..
iP0=89.207.135.30

sabırlı olun user gelecektir.hemen sıkılıp kacmayın yani sen beklersen 5dk digeri gelir digeri beklerse digerleri.boyle boyle user cogalır bir anda yogunluk olmaz..

benim İD BraveHeart
Reklam Alanı
YazarMesaj

STAR KO NETWORK==+10 İTEM==+5 TAKILAR KOLAY DB

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu