Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Hmacisiz VPs

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

TheRock
Goldmaster
Goldmaster

TheRock

Reklam Alanı

Hmacisiz VPs Vide
MesajKonu: Hmacisiz VPs Hmacisiz VPs EmptyCuma Eyl. 17, 2010 10:04 am

Arkadaşlar konuyu güncel tutarsak sevinirim bu server daha öncede açılmıştı ama şimdi tekrar açıldı

Oyunun Özellkleri
94 LeveL Başlangıç (Sol taraftaki göreve tıklayarak 94 oluyorsunuz)
Npclerde Sandıklar - takılar - kalkanlar - hepsi var
GM'ler Perfect Skillde Veriyorlar xD
Dün 2 tane sabit İP'li server oynadım 2side kapalı ama bu açık dünden beri ve sürekli açık kalacağınada inanıyorum

Anasayfa

Bende hersey var ama Mc yok nerden indirebilirim diyorsanız indirmenize gerek yok masaüstünde boş bir yere sağ tıklayın > yeni > metin belgesi oluştur > içine ekinmt2.malware-site.www yazın ve farklı kaydetmeye tıklayın mc.txt diye kaydedin metin2'nin kurulu olduğu yere atın

Üyelik sorunu mesajları geldi şifrenizi 9 haneli yapın ve sol taraftaki kayıt oldan deneyin

Pack sorunuda geldi bende indirdim hatalıydı fakat mcye ekinmt2.malware-site.www yazın daha sonrada hamachili servera nasıl giriyorsunuz işte o exe ile oyuna girin eğer yapamazsanız birazdan sizlere upload edebilirim

Buradan Dowland Edebilirsiniz EkinMt2 Exe

kendim upload ettim 1 teşekkürü çok görmeyim 3 saniyenizi alır

Bordo38'Den ALINTIDIR Sadece Konu Başlığı ve Site Alıntıdır Gerisi bana ait benim anlatımımdır

Buradan Server Hakkında Bilgi Vericem
Alıntı:
Server Offline Ben giremiyorum çünkü yetkilinin virtual pc kapalıdır server online olunca siteye girecektir şuan siteyede girmiyor yetkili gelince hemen açılacaktır sanırım pc dinleniyor dün 2 kez reboot atıldı - Arkadaşlar Map Bug Sorunu Kalkmıştır Charınız Askıdaysa Kurtarabilirsiniz
Arkadaşlar Online olduğum süre konu güncel kalacaktır
oyundaki Nickim 27EyLuLTR (Ninja) x))
Diğer bir nickim 27EyLuLLTR (Shaman) x))
Reklam Alanı
YazarMesaj

Hmacisiz VPs

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu