Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Wikileaks'in casusu iyi değilmiş

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

cαηкιяα
Goldmaster
Goldmaster

cαηкιяα

Reklam Alanı

Wikileaks'in casusu iyi değilmiş Vide
MesajKonu: Wikileaks'in casusu iyi değilmiş Wikileaks'in casusu iyi değilmiş EmptyPaz Ara. 05, 2010 4:20 pm

Trabzonspor Kulübü Başkanı SadriŞener, ''Hiçbir takımı küçümsememek lazım. Ayağını yere sağlam basacaksın. Havalara girersen şampiyonluğa gidemezsin'' dedi.

Şener, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor'un son zamanlar başarılı sonuçlar elde ettiğini ifade etti.
Video Wikileaks'in casusu iyi değilmiş Camera_icon
sporxtv.com

Wikileaks'in casusu iyi değilmiş AyracWikileaks'in casusu iyi değilmiş 1291309490_icon
Sadri Şener: "Wikileaks'in casusu iyi değilmiş"
Wikileaks'in casusu iyi değilmiş Bullet_video izle

Büyük maçların ertesinde bazı sıkıntılı sonuçlar elde ettiklerini vurgulayan Şener,''Gaziantep deplasmanı da çok zorlu geçti. Burada çok önemli bir maç
kazandık. Bu hafta ise Bucaspor ile oynayacağız. Bucaspor'un ligdeki durumu iyi değil. Ama hiçbir takımı küçümsememek lazım. Ayağını yeresağlam basacaksın. Havalara girersen şampiyonluğa gidemezsin. İşi ciddiye alacaksın'' diye kaydetti.

Şampiyonluk demeçlerinin doğruolmayacağını belirten Şener, kendilerinin sadece şampiyon olmayı temenni ettiklerini vurguladı.
Önlerinde daha çok sayıda maç bulunduğunu anımsatan Şener, şöyle devam etti:
''Fenerbançe, Beşiktaş, Galatasaray gibicamiaları kaldırıp bir kenara koyamazsınız. Büyük camialardır. Her an
yarışın içinde olurlar. İkinci devre onların sahasında oynayacağız. Bu maçlarınyüzde 70'ini alırsak şampiyonluğa daha yakın olabiliriz.''

''YEDEĞE
OYUNCU TRANSFER ETMEM''

Şener, Teofilo ile ilgili herhangi bir teklif gelmediğini, ara transfer sezonu başladığında olayın daha danetleşeceğini ifade etti.
Sadri Şener, transfer ve izleme komitelerinin sürekli çalıştığınıkaydederek, ''Şu anda hocanın 'şu ya da bunu istiyorum' yönünde bir isteği olmadı. Aldığı oyuncunun birisini takımdan kesmesi lazım. Yedeğe oyuncutransfer etmem. Öyle bir adam almak lazım. Önümüzdeki 3 yılda birer ikişer oyuncu alınacaktır. Takımın iskeleti belli. Başarı böyle yakalanır. Hersene değişen takım ile başarı yakalanmıyor. Biz bunu oturttuk şu anda.''

Karabükspor maçına kadar kongrenin üzerinde durmak istemediğini belirten Şener, ''Oynayacağımız maçlarda alacağımız puanlar altın değerinde. Önümüzdeki maçları geçmek, 3 puanlar almak,bana göre 10 tane kongreye bedel'' dedi.

Çok başarılı bir yönetim ekibinin olduğunu vurgulayan Şener, ''Yönetime girmek bir şey değil, üretmek önemli. Üretecek insanlar arıyoruz. Böyle
arkadaşlarla olmakistiyoruz. Zaten ekibimiz çok başarılı'' diye konuştu.

''ALTYAPIYA AYRI BİR BOYUT GETİRMEK İSTİYORUM''

Kulüpbaşkanı olarak altyapı için lazım olan tüm ihtiyaçları karşıladıklarını belirten Şener, şunları söyledi:
''Ben başka ne yapabilirim. Ya bizim izleme komitesi altyapının oradan geçmiyor, onların maçlarına bakmıyor veya o genetikte birileri çıkmadı. Hersene 10 tane futbolcu çıkması da
mümkün değil tabi. Kongreden sonra devam etme imkanı olursa altyapıya ayrı bir boyut getirmek istiyorum. Altyapıyıklasiklikten uzaklaştırmak istiyorum.''

WİKİLEAKS BELGELERİ

Şener,Wikileaks belgelerinde Trabzonspor'un isminin geçmesiyle ilgili bir soruya ise,''Casus biraz zayıf casusmuş. Yok öyle bir şey. Olması mümkün değil. Olsa
haberimiz olur. Defterler, kitaplar hep burada. Gizli bir şey olamaz.Onların hepsi yalan'' yanıtını verdi.

Sadri Şener, Trabzonspor kolejinin kurulması yönünde çalışmalarının ise devam ettiğini söyledi.
Reklam Alanı
YazarMesaj

Wikileaks'in casusu iyi değilmiş

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu