Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü//MrLeqandry

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

MrLeqandry
VİP Üye
VİP Üye

MrLeqandry

Reklam Alanı

Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü//MrLeqandry Vide
MesajKonu: Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü//MrLeqandry Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü//MrLeqandry EmptyPaz Eyl. 12, 2010 10:03 am

1. Yöntem

Program files'taki Metin2_Turkey klasorunun uzerıne sağ tıklıyoruz ve özelliklere giriorz acılan pencerede guvenlık sekmesıne gecıorz ve duzenle dıorz bızden ızın fln ıstıcek devam edın sız ve yıne kucuk bı pencere acılıcak asagıda ızınler olucak orda tam denetime izin veiorz otomatık butun kutular tiklenio pencerelerı tamam deyıp kapatıorz ve metın2'mizi çalıştırıorz yardımcı olabıldıysem ne mutlu bana ..

2.Yöntem Wink

Vista'da Çalışmamasının En Büyük Sebebi Ve En Açık Sebebi Metin2 Üretilirken Vista Daha Beta Halindeydi Tam Sürüme Sürülmemis Ve Piyasada Kimsenin Haberi Yoktu
Sadece Bunun İcin Calismior Derinlere İnersek Metin2 Nin Directx Oyun Motoru Vesaire Seyleri Vistaya Düsük Gelior Metin2 Ye Yüksek Gelior Ve Calismior Daha
Derinlere İnmek İstemiorum Anlamanız Zorlasabilir
Sıra Geldi Nasıl CalıstıracKüfür Yasaktır!ımıza...
Araştırmalarıma Göre Metin2 Yi İsletim Sisteminin Yüklü Olduqu Hardisk Partına(Bölümüne)Deqilde Dier Yedek Bölümüne Kopyaladıqınızda Calısıor...Tüm Araştırmalarımda Ve Arkadaşlarımın Bilgisayarlarında Böyle Calısıor
Eqer Oda Olmadıysa 2 Yol Kaldı
Vista İsletim Sistemini Yükledqinzde Service Pack 1 Yüklenir Tıkla İndir || perfectt 2 Yi Yüklemeniz Bi Cözüm Yolu
Eqer Buda Olmadı Bilgisayarınıza Ya Home Basic Yada Xp Yükleyiniz Benden Bu Kadar Arkadaslar Tüm Bildiklerimi Ve Arastirmalarimi Takdirinize Sundum Gerisi Sizin Kolay Gelsin İyi Forumlar...

Dikkat:Vista Home Basic,Home Premium,Ultimate,Business,Ente rprise Die Sürümlere Ayrilir Metin2 Sadece Home Basic De Calisir..
Reklam Alanı
YazarMesaj

Metin2 Vistada Açılmıyor !! Sorununun Çözümü//MrLeqandry

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu