Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

hakkimgk
BronzMaster
BronzMaster

hakkimgk

Reklam Alanı

AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!! Vide
MesajKonu: AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!! AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!! EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 6:40 pm

Evet arkadaşlar 4 aydır oynadığım mükemmel ötesi serveri size de sunmak istedim. Şimdi biraz oyundan bahsediceğim. Oyunumuzda Haftada 2 kez Ox eventi olur ve sonunda kazanana 70Lw istediği silah veriliyor. Haftada 2 kez ise normal metin ve boss eventleri olmaktadır. TL oyunla çok ilgili. Her gün onlinedir. Lag sorunu hiç yoktur, Bug sorunu hiç yoktur, Oyundan atma sorunu hiç yoktur ve azraile çok rahat çıkılıyor dün gece şahsen kendim denedim ! Bazı arkadaşlar 66Lw zırhlı (çelikli) server istiyor. İşte aradağınız server ayağınıza geldi. 65Lw Silahları satılır. Droplarımızdan bahsediceğim;
Oranlar:
EXP Oranı: x125
Drop Oranı: x75
Yang Oranı: x225

Arkadaşlar oranlara bakarak hemen az demeyin item yapınca yani itemden kastım ayakkabı kolye vs. hp efsunu getirirseniz ki zaten kolay geliyor çok rahat ama çok rahat kasarsınız. İtemlerinizi yapabilirseniz 30Dakikada 75Lwsiniz.

Evet arkadaşlar biraz daha oyundan bahsedeceğim sonra linkleri vereceğim.
Oyunumuzda Skill P'leyici mevcuttur , epic mevcuttur. Skill p'leyicinin mevcut olması sizin çok rahat kasılmanıza yardımcı oluyor.Nese arkadaşlar fazla uzatmadan linkleri vereyim Smile Haaa bu arada üyelikler kapanmadan kapışın!! Very Happy

Boşlukları silin..
Tanıtım Videosu= w w w .x f i r e . c o m /video/2fcf78/
Savaş Alanı= w w w . x f i r e . c o m /video/2feadc/

Download= h t t p : / / r a p i d s h a r e . c o m /files/407174834/hanmt2pack.rar
Download 2= h t t p : / / u p l o a d e d . t o /file/6zlzqr
Kayıt Ol. = w w w . h a n m t 2 . c o m /regist.php
Reklam Alanı

YazarMesaj

hakkimgk
BronzMaster
BronzMaster

hakkimgk

Reklam Alanı

AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!! Vide
MesajKonu: Geri: AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!! AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!! EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 6:41 pm

REP PLS TEŞEKKÜRLER
Reklam Alanı
YazarMesaj

AL İŞTE Bİ SW DAHA SÜPER BNCE SENDE OYNA!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu