Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :


 
AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj

poseidon344
Üye
Üye

poseidon344
Kayıt tarihi : 03/02/11
Mesajlar : 27

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 10:35 pm

asfsadfasdfasdf
Reklam Alanı

YazarMesaj

Soykan93
Üye
Üye

Soykan93
Kayıt tarihi : 03/02/11
Mesajlar : 3

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 03, 2011 10:55 pm

gssdgs gd ds
Reklam Alanı

YazarMesaj

poseidon344
Üye
Üye

poseidon344
Kayıt tarihi : 03/02/11
Mesajlar : 27

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyCuma Şub. 04, 2011 10:10 pm

Tesekürler .
Reklam Alanı

YazarMesaj

fdemirelli
Üye
Üye

fdemirelli
Kayıt tarihi : 15/01/11
Mesajlar : 10

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 05, 2011 11:57 am

za
Reklam Alanı

YazarMesaj

darkfeo
Üye
Üye

darkfeo
Kayıt tarihi : 06/02/11
Mesajlar : 6

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:05 am

teşekkürler
Reklam Alanı

YazarMesaj

FeTBaZ
Üye
Üye

FeTBaZ
Kayıt tarihi : 07/02/11
Mesajlar : 5

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyPtsi Şub. 07, 2011 12:37 am

qweqwe
Reklam Alanı

YazarMesaj

thoollga112
Üye
Üye

thoollga112
Kayıt tarihi : 08/02/11
Mesajlar : 2

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptySalı Şub. 08, 2011 12:20 am

asdas
Reklam Alanı

YazarMesaj

kuzen0606
Üye
Üye

kuzen0606
Kayıt tarihi : 30/10/10
Mesajlar : 11

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Şub. 09, 2011 11:51 pm

dfghdf
Reklam Alanı

YazarMesaj

metin_oktay
Üye
Üye

metin_oktay
Kayıt tarihi : 27/01/11
Mesajlar : 14

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyPerş. Şub. 10, 2011 8:03 am

saolllllllllllll
Reklam Alanı

YazarMesaj

monica54
Üye
Üye

monica54
Kayıt tarihi : 13/01/11
Mesajlar : 15

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 3:23 am

qeqweqdasda
Reklam Alanı

YazarMesaj

sansar23
Üye
Üye

sansar23
Kayıt tarihi : 10/02/11
Mesajlar : 16

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:17 pm

sansar
Reklam Alanı

YazarMesaj

sansar23
Üye
Üye

sansar23
Kayıt tarihi : 10/02/11
Mesajlar : 16

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:17 pm

sanasasa
Reklam Alanı

YazarMesaj

sansar23
Üye
Üye

sansar23
Kayıt tarihi : 10/02/11
Mesajlar : 16

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Şub. 12, 2011 8:25 pm

sansar
Reklam Alanı

YazarMesaj

malabadi571
Üye
Üye

malabadi571
Kayıt tarihi : 13/02/11
Mesajlar : 7

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyPaz Şub. 13, 2011 7:40 am

malabadi
Reklam Alanı

YazarMesaj

herort
Üye
Üye

herort
Kayıt tarihi : 01/03/11
Mesajlar : 17

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 04, 2011 1:09 pm

saol sa
Reklam Alanı

YazarMesaj

umutefiloglu
Üye
Üye

umutefiloglu
Kayıt tarihi : 09/03/11
Mesajlar : 5

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 09, 2011 5:01 pm

sadasdasdsa
Reklam Alanı

YazarMesaj

leonida685
Üye
Üye

leonida685
Kayıt tarihi : 09/03/11
Mesajlar : 3

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 09, 2011 10:17 pm

a
Reklam Alanı

YazarMesaj

dyanmite
Üye
Üye

dyanmite
Kayıt tarihi : 14/03/11
Mesajlar : 22

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15, 2011 5:59 pm

tytytyty
Reklam Alanı

YazarMesaj

baba006
Üye
Üye

baba006
Kayıt tarihi : 18/03/11
Mesajlar : 2

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw. LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyCuma Mart 18, 2011 8:35 pm

JacqueLiny demiş ki:
LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [REBİRT SHELL] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM]



TÜRKİYENİN EN GÜZEL PK SERVERİ

İP Adresi:
PANEL : Lodos KO Private Server

Lisanslı Soach V30 Güvenlik Sistemi




ÖZELLİKLER



- 7/24 Lagsız Bir Server
- 7/24 PK
- %100 Eşit Joblar
- 80 LvL
- UZUN PELERİN
- REBİRT SHELL
- +10 itemler
- +5 takılar
- Walkrie Set
- Krowaz İtemler
- Oto Üyelik
- Oto İtem
- Oto Grade
- Oto Np Sembolü
- Tüm Skiller Sorunsuz Çalışmaktadır.
- Savaşlar %100 Sorunsuzdur.


OTO PATCH VARDIR VERSİYONU 1299 YAPIN VE OTO PATCH CEKER..



SERVERİMİZ YENİ AÇILMIŞTIR VE UZUN ÖMÜRLÜ OLACAKTIR..



İP :
PANEL :


HERKESİ BEKLERİZ USER SAYIMIZ GÜNDEN GÜNE ARTMAKDADIR...




İp Ve KopaneLi Görebilmek İçin Konuya Mesaj Atınız !
İp Ve KopaneLi Görebilmek İçin Konuya Mesaj Atınız !
İp Ve KopaneLi Görebilmek İçin Konuya Mesaj Atınız !
İp Ve KopaneLi Görebilmek İçin Konuya Mesaj Atınız !
İp Ve KopaneLi Görebilmek İçin Konuya Mesaj Atınız !
İp Ve KopaneLi Görebilmek İçin Konuya Mesaj Atınız !
İp Ve KopaneLi Görebilmek İçin Konuya Mesaj Atınız !

Reklam Alanı

YazarMesaj

nadorado
Üye
Üye

nadorado
Kayıt tarihi : 22/03/11
Mesajlar : 13

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 1:34 pm

wqedasdasd
Reklam Alanı

YazarMesaj

cans0ner
Üye
Üye

cans0ner
Kayıt tarihi : 24/03/11
Mesajlar : 8

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyPerş. Mart 24, 2011 9:54 am

asdaqwerqasd
Reklam Alanı

YazarMesaj

eraser1
Üye
Üye

eraser1
Kayıt tarihi : 30/03/11
Mesajlar : 6

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 30, 2011 8:18 am

Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.Tşrkrler Eyw.+
Reklam Alanı

YazarMesaj

qazqwer
Üye
Üye

qazqwer
Kayıt tarihi : 02/04/11
Mesajlar : 2

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 6:27 am

fghkjhgdfsdfghj
Reklam Alanı

YazarMesaj

nuni41
Üye
Üye

nuni41
Kayıt tarihi : 19/12/10
Mesajlar : 6

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyC.tesi Nis. 02, 2011 6:30 am

bbbbb
Reklam Alanı

YazarMesaj

SeeKeR
Üye
Üye

SeeKeR
Kayıt tarihi : 06/04/11
Mesajlar : 5

Reklam Alanı

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM] - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 06, 2011 11:28 am

asasas
Reklam Alanı
YazarMesaj

LodosKO[ PK-SW] [OTO G1] [UZUN PELERİN] [WALKRY SET] [PATHOS GLOVE][KROVAZ iTEM]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

 Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu
Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l : :: Knight Online Private Serverlar :: Server Tanıtımları-