Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

MarcoKAGE
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

MarcoKAGE

https://pvp-serverler.forum.st
Reklam Alanı

Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn  Vide
MesajKonu: Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn  EmptyPerş. Mayıs 30, 2013 7:58 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Resimi orjinal boyutunda 550x70px görmek için tıklayın
[Resimleri görebilmek için
üye olun veya giriş yapın.]

DİKKAT !!!!!!

MOR OT : EJDERDEN DÜŞER

KIRMIZI OT : BOSS VE CADI'DAN DÜŞER

MAVİ OT : 90 LIK METİNLER

4 YENİ ADET KUTU VE 4 ÇEŞİT OT ÖRÜMCEK ZİNDANI 3. KATINDA GRUP İLE KESİNLEN BOSS DAN DÜŞER

ÖRÜMCEK ZİNDANI 3. KATA ÇIKMAK İÇİN GEÇİT BİLETİ (3 ADET) VE ZEHİR ŞİŞESİ (10 ADET) GEREKLİ) MARKETTE MEVCUT.

Resimi orjinal boyutunda 747x138px görmek için tıklayın

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 70 Lwl ve 5m ile Baslangıç.( 80' e Kadar Kızıl Sonu - 100'e Kadar Catakomb - 127' e Kadar Vahşi Ada )

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 5 tane Yeni Haritalar. BÜTÜN ++ MALZEMELERİ NPC DE MEVCUTTUR.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kostum Pet Enerji Sistemler Aktif.

Sürekli Kapanan Serverlardan SıkıLdınızmı? • Lag Sorunu Yasamaktan
Bıktınızmı? • Sık Sık Rest Atılan ServerLara Sinir OLdunuzmu? • Adminin
veya Gmnin Çok yakınLarına Yardım Ederek Ve Edit Yapıp, İtem Vermelerine
Uyuz Oldunuzmu?•|Bunların Hiç Birini Yasamadan Keyfimce Oyunun Tadını
Çıkarmakmı İstiyorsunuz?

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] BİYOLOG GÖREVLERİ SORUNSUZDUR.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 6 AY NAKİT KİRASI ÖDENMİŞTİR..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Max Statü 95'dir. Statülerini 127 Seviyeye Kadar Alabilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Oyunumuz 4CHden Oluşmaktadır. CH Kapanma Gibi Sorunlar Olmamaktadır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Official Server İle Aynı Özelliktedir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] SERVER ORTA-KOLAY DÜZENLİ EXP ORANI VARDIR. KOLAYLIKLA KASABİLİRSİNİZ.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] HAYALET SURA ŞEHRİN ORTASINDA SABİT.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Oyunumuz Kesinlikle Editsizdir. Edit Satışı veya GM Yardımı Söz Konusu Değildir. 6 ve 7. Efsun Mevcut Değildir.

Bütün Haritalar Birebir Türk Serveri Gibidir Saçma Slotlar veya
Canavarlar Mevcut Değildir. Türk Serverleri İle Paralel İlerliyoruz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 60 ve 80 Seviye Kasklarımızda Mevcuttur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ZIRH DÖNÜŞÜMLERİ 2 ADETTİR.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] SİLAH DÖNÜŞÜMLERİMİZ 3 ADETTİR.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Parlamalarımız TR Serveri İle Birebir Aynıdır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] The Devils Catacomb Orjinaldir. Amenist Anahtarmış Onla Felan Girilmez. Azrail Öldürdüğünüz An Gidip Girebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Azrail The Devils Catacombun Sonunda Bulunur ve Düşen İtemler

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sürgün Mağrasına Girebilmek İçin Kan Taşı Gerekir. Satıcıda 10Mdir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Şifreli Kristal Oda Mevcuttur. Beran Steaou Sabittir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Güçlü Buz Cadısı Sürgün Mağrası 1.Kat Sonunda Sabittir.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] General Genellikle Kristal Oda Etrafında Çıkmaktadır.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Üç Yol Savaşları , Ox Event ve Lonca Savaşları Sorunsuzdur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Oyun ve Forum Kurallarımızı Okumak Zorundasınız. Ceza Aldığınız Zaman Neden Aldım Diye Yakınmayın Diye

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Efsun Oranlarımız SABİTTİR.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yarı ins. savunmalar 15 güç dex 12 zehir sers. 8

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Hp Oranı : 3000k dır.

BÜTÜN DÖNÜŞÜMLER ( YENİ ZIRH VE SİLAHLAR KOLAY DÖNÜŞÜR )

Resimi orjinal boyutunda 517x318px görmek için tıklayın

ZIRH DÖNÜŞÜMÜNDEN GÖRÜNTÜLER

Resimi orjinal boyutunda 536x814px görmek için tıklayın

SİLAH DÖNÜŞÜMÜNDEN GÖRÜNTÜLER :

Resimi orjinal boyutunda 747x367px görmek için tıklayın

ÇİFT EL DÖNÜŞÜMÜNDEN GÖRÜNTÜLER

Resimi orjinal boyutunda 739x375px görmek için tıklayın

MARKETTEN GÖRÜNTÜLER:

ŞEHİRDEN GÖRÜNTÜLER

Resimi orjinal boyutunda 747x582px görmek için tıklayın

VE EN SON OLARAK BOSSLARDAN DÜŞEN İTEMLER :

90 LIK METİNDEN DÜŞENLER

Resimi orjinal boyutunda 747x586px görmek için tıklayın

CADI

EJDER

SARI KAPLAN , DOKUZ KUYRUK , ALEV KRAL

VE EN SON OLARAK ÖRÜMCEK ZİNDANI 3. KAT BOSS
BİLGİ : 7-8 KİŞİ İLE KESİLİR
4 ÇEŞİT OT DÜŞER
4 ÇEŞİT AYRI SANDIK DÜŞER ( HERBİRİ ÖZEL HEDİYELER İÇERİR )

Reklam Alanı

YazarMesaj

Masquareid
Moderatör
 Moderatör

Masquareid

Reklam Alanı

Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn  Vide
MesajKonu: Geri: Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn  EmptyPerş. Haz. 06, 2013 8:46 pm

teşekürler Smile
Reklam Alanı
YazarMesaj

Yeni Açıldı Full Dönüşümlü Resimli Full Anlatım Orta(Kolay) Server 70 Lwl Bas. 127 Sn

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu